Dona-S

Efektīvi attīra visas virsmas, noņem traipus, uzlabo mazgāšanas efektivitāti, neaizstājams mājas un dārza uzkopšanai.

Oxy Magic Universāls tīrītājs un mazgāšanas efektivitātes pastiprinātājs

Oxy Magic Universāls tīrītājs un mazgāšanas efektivitātes pastiprinātājs

Efektīvi attīra visas virsmas, noņem traipus, uzlabo mazgāšanas efektivitāti, neaizstājams mājas un dārza uzkopšanai. Aktīvais skābeklis un speciāls tauku šķīdinātājs palīdz iztīrīt augļu, sulu, kafijas,  kā arī grūti iztīramus dzīvnieku izcelsmes taukus.

Vairāk informācijas

3,45 € AR PVN

BH 3560


Daudzfunkcionāls tīrīšanas līdzeklis piemērots izmantošanai mājas un dārza uzkopšanā, kā arī kā mazgāšanas efektivitātes pastiprinātājs.

  • Tekstilsizstrādājumiem, nodzeltušiem aizskariem, darba apģērbam,  nopelējušiem duškabīnu aizskariem
  • Katliem, tējkannām un pannām, paneļiem, plastmasas rotaļlietām, virtuves galda virmai, granīta, keramikas, koka un plastmasas virsmām
  • Atkritumu un komposta tvertnēm

 

Lietošana:

Tekstilsizstrādājm, nozeltušiem aizkariem, darba apģērbam,  nopelējušiem duškabīnu aizkariem: Mazgāšanas pastiprinātājs magāšanai veļas mašīnā: pievieno 1 ēdamkaroti (25g) līdzekļa visam ciklam

Iemērcēšana: Uz 5L siltā ūdens pievienot 2-3 Oxy Magic ēdamkarotes. Iemērcēt tekstilizstrādājumus. Noskalot ar ūdeni. Traipu pirmsapstrāde: Vecu traipu gadījumā jāizmanto 1 līdzekļa ēdamkarote uz ½ karotes ūdens. Uzklāt uz traipa un pēc 30 min. noņemt līdzekli un izmazgāt tekstilu.

Netīriem paklāju segumiem, krēsliem, laivām: uzklāt līdzekļa šķīdumu, pēc 10 min. noņemt to ar mitru lupatu, virzienā no traipa malas uz vidu. Tad paklāju iztīrīt ar profesionālām iekārtām, kas izmanto tvaiku un ūdeni, lai pilnībā iztīrītu līdzekli. Pēc izmatošanas uz mīkstām  mēbelēm notīrīt pārpalikumus ar mitru lupatu un tīru ūdeni.

Katliem, tējkannām un pannām, paneļiem, plastmasas rotaļlietām, virtuves galda virmai, granīta, keramikas, koka un plastmasas virsmām: nomazgāt ar līdzekļa šķīdumu un pēc tam ar tīru ūdeni.

Celiņiem un dakstiņiem: uzbert līdzekli uz mitras virsmas, notīrīt un nomazgāt ar dārza šļūteni.

Atkritumu un komposta tvertnēm: izsmidzināt līdzekli spainī higiēniskai tīrībai un smakas likvidēšanai. Šķīduma pagatavošanai: ½ karotes (13g) izšķīdināt 1L siltā ūdens (jo siltāks ūdens, jo efektīvāks šķīdums). Šķīdumu neaizstaisīt un neuzglabāt! Izmantot uzreiz pēc pagatavošanas.


Grozs  

(tukšs)