Dona-S

FROSCH


Mājas nozīmē stabilitāti, drošību, mājīgumu, siltumu un daudz ko citu. Mājas ir dzīves telpas mums, mūsu bērniem, mūsu draugiem. Vai šajās mājās ir pieņemami izmantot daudz ķimikāliju? Mēs uzskatām, ka nē.

Tīrīšana, mazgāšana – vai tad daudzi cilvēki to dara ar labpatiku? Arī tāds zīmols kā Frosch nevar to mainīt. Toties tos, kas lieto Frosch produkciju nemoka sirdsapziņas pārmetumi. Frosch ir draudzīgs gan apkārtējai videi, gan saudzīgs cilvēku veselībai. Tas apvieno sevī unikālas tīrīšanas un vides saudzēšanas spējas.

Kā tas iespējams? Ļoti vienkārši: Frosch izmanto naturālus un vides draudzīgus bioloģiski aktīvas vielas. Dabā pastāv vesela virkne efektīvu risinājumu dažādām mājas uzkopšanas problēmām.

 

 

 

 

Frosch Oase


Aroma terapijas nozarē jau ilgu gadsimtu garumā tiek izmantotas dažādas smaržas un aromāti. Balstoties uz senām zināšanām un gudrībām tika radīta Frosch Oase atsvaidzinātāju aromātu pasaule.

 

Ar naturālu eļļu palīdzību viņš rada Jūsu mājās atsvaidzinošu, atslābinošu vai uzmundrinošu atmosfēru. Gaisa atsvaidzinātājs Frosch Oase tikpat labi kļūs par izcilu interjera dizaina elementu.

 

 

 

 

 

 

Dr.Beckmann

Vācu zīmols Dr.Beckmann pateicoties saviem unikāliem traipu tīrītājiem un tīrīšanas līdzekļiem ir jau 

pazīstama kā profesionāls cīņā ar grūti iztīramiem netīrumiem un traipiem. 

 Dr.Beckamnn produkcija, tas ir: 

  • unikāls traipu tīrītāju sortiments, kas ļaus Jums pašiem mājās iztīrīt gandrīz visus 

iespējamos traipus;

  • balinātāji, līdzekļi pret izbalēšanu un pārkrāsošanos, kā arī citi mazgāšanas līdzekļi, kas paildzina tekstilizstrādājumu mūžu;
  • mājsaimniecībā izmantojamus tīrīšanas līdzekļi, kas domāti grūti iztīŗamiem netīrumu 

tīrīšanai;

  • naudas līdzekļu taupīšana un iespēja izveidot garāku mīļāko izstrādājumu kalpošanas mūžu.

 

Visa Dr.Beckmann produkcija tiek ražota Vācijā un tai ir tradicionālā augstā kvalitāte

 

ERDAL

Jau 1867. gadā ir meklējami Vācijas kompānijas Werner&Mertz vēstures aizsākumi. Werner&Mertz ir neapšaubāms līderis ādas, tekstila un citu materiālu kopšanas izstrādājumu ražošanā.

140 pastāvēšanas gadu laikā Werner&Mertz ne vienu vien reizi ir radījis revolūciju apavu kopšanas līdzekļu tirgū ar saviem piedāvājumiem un inovācijām. Šos tirdzniecības zīmola – ERDAL – panākumus vienmēr ir nodrošinājusi ietilpstošu komponentu augsta kvalitāte.

Vaski (tai skaitā naturāls bišu vasks), kā arī eļļas nodrošina ādai dabisku kopšanu un nevainojamu aizsardzību. Jaunāko tehnoloģiju izmantošana, pastāvīgā receptūru uzlabošana, jaunu produktu radīšana, ideāla kvalitāte – šie ir Werner&Mertz darbības pamatprincipi.

Zīmols ERDAL piedāvā visu, kas nepieciešams nevainojamai un efektīvai apavu kopšanai.

 

Emsal

Jebkuru veida grīdas segumu tīrīšanai un kopšanai. „Emsal” produkcija ir viena no labākajām starp sadzīves ķīmijas produktiem visu veidu grīdas segumu kopšanai (koka, parketa, lamināta, akmens, flīzēm).

Sadzīves ķīmija „Emsal” nodrošina ilgstošu koka virsmu pasargāšanu un nevainojamu grīdas segumu kopšanu. Piesūcina visas plaisas un vīles un ilgstoši pasargā no mitruma. Vadošie grīdas segumu ražotāji iesaka Emsal produkciju.

 

TUBA

Jūsu mājas svaigā elpa – paklāju kopšanas līdzekļi. Tīrīšanas līdzekļi Tuba ir ideālais variants paklāju un mīksto mēbeļu tīrīšanai.

Teicama rezultāta noslēpums ir citrona un skābekļa formulas apvienošanās spēks.

 

 

 

Tarax

Kompakts visāda veida tualetes un vannas istabas līdzekļu sortiments. Daudzus gadus specializējas vannas istabas un tualetes uzkopšanā un higiēnas tīrībā.

 

TARAX piedāvā dažādiem gadījumiem piemērotu, ērtu,  augstas kvalitātes produktus pret netīrumiem, kaļķakmens nosēšanās un baktērijām. TARAX efektīvi tīra vienā acu mirklī, ieekonomējot jums laiku un naudu.

 

TOFIX

 

Unikālie tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļi vannas istabai, tualetei, kā arī kanalizācijas caurulēm.

Iznīcina mikrobus un baktērijas, kaļķakmens nosēdumus. Uz ilgu laiku nodrošina svaigumu un tīrību.

 

 

 

RORAX

Kad nepieciešama pamatīga un ātra palīdzība, viennozīmīgi palīdzēs RORAX tīrīšanas līdzeklis  kanalizācijas caurulēm.

Uzsāk iedarboties uzreiz pēc pielietošanas, novēršot pat aizsērējumus no matiem. Novērsīs acu mirklī apnicīgu cauruļu aizsērējumus un nepatīkamas smakas.

RORAX produktu sortiments ir domāts ātrai un efektīvai izmantošanai.

 

Ratz Fatz

 

 

Sadzīves ķīmija un kopšanas līdzekļi virtuvei, vannas istabai, tualetei un grīdas segumiem ar pastiprinātu formulu, kas ieekonomē tīrīšanas laiku.

 

Ātri noņem grūti izmazgājumus traipus (netīrumus; taukus) no visām ūdens noturīgām virsmām.

 

 

 

 

 

 

SANTEX

Šis plašais augstas kvalitātes sortiments ir domāts dzīvojamo un ražošanas ēku tīrīšanai.

Visai SANTEX produkcijai ir ilgs derīguma termiņš, ērta lietošanā, kā arī piemīt augstas tīrīšanas spējas.

SANTEX zīmols pastāvīgi attīstās un piedāvā jaunumus, ļauj vienkārši un ātri savest kārtībā māju un veiksmīgi saglabāt labvēlīgu ekoloģiju. Sortimentā ir mikrošķiedru salvetes, švammes trauku mazgāšanai, abrazīvās, universālās, logu lupatiņas, grīdas lupatas. Tāpat tiek piedāvāti gludināmo dēļu pārvalki, šaufeles un daudzas citas mājai nepieciešamās preces.

BIZZYBEE

BIZZYBEE zīmols ir plašākais cimdu sortimenta klāsts, kas izveidoti pēc jaunākām tehnoloģijām, atbilstoši augstākajam kvalitātes un komforta standartam.

Cimdi BIZZYBEE pataisa mājas darbus nedaudz patīkamākus un vieglāk izpildāmus. Tie ir ideāli piemēroti jebkuriem mājas un dārza darbiem.

Cimdu piedāvātais klāsts ir tik liels, ka arī cilvēki ar paaugstinātu ādas jūtīgumu varēs atrast sev patīkamu šīs problēmas risinājumu. MājasMājas

Grozs  

(tukšs)